اخبار داخلی

اخبار داخلی

چهارمین روز ورکشاپ بازرگانی بین الملل در دبی
useradmin
/ دسته ها: اخبار داخلی

چهارمین روز ورکشاپ بازرگانی بین الملل در دبی

روز چهارم ورکشاپ بازرگانی بین الملل در تاریخ ۹ مارچ(  ۱۸ اسفند ماه 1397) در دبی توسط تیم  آموزش شرکت فیوچر اسکای برگزار شد.
در ابتدای این روز از ساعت 9 صبح همه دوستان مقابل مرکز خرید سیتی سنتر جمع گردیده و به سمت اتاق بازرگانی حرکت کرده در آنجا توضیحاتی در مورد نحوه گرفتن co داده شد.
صرف صبحانه هندی و چای کرک در ابتدای روز انجام شد.
سپس در مسیر به سمت خیابان بانک ها حرکت کرده و توضیحات در مورد کیس های  که قرار بود با بانک ها اجرا  شود داده شد و به چند گروه تقسیم شده و شرایط افتتاح حساب  شخصی و بیزنسی مدارک لازم و شرایط  برای لایسنس های ثبت شده در فری زون و TT و گشایش LC  داده شد.
سپس توقف در رستوران KFC برای صرف ناهار انجام شد.
در ادامه به سمت کارگو هوایی و کارگو امارات رفته و تعدادی کیس را شروع به بررسی و استعلام قیمت کرده و شرایط ارسال بار های متفاوت به صورت هوایی را بررسی کرده. 
سپس در ادامه با یکی از شرکت های فورواردی که در زمینه های متفاوت هوایی دریایی و زمینی به صورت گسترده کار میکرد بازدید شد و خانم ایرنا مدیریت  این مجموعه در مورد کیس های متفاوت وسولوشن هایی که می توانستند برای بار های تحریمی و صادراتی داشته باشند صحبت شد. 
در ادامه روز از قسمت لنچ ها و منطقه مرسی بازدید شد و با تعدادی از لنچ دار ها و ناخداها صحبت شد و نکاتی در مورد این روش حمل و نقل داده شد.
و به این ترتیب برنامه روز چهارم به پایان رسید. 
انشالله در روز اینده از دو شرکت ثبت آفیس در امارات و شرایط آن بازدید کرده و شرکتی در مورد مهاجرت را بازدید کرده و توضیحاتی در این زمینه به دوستان داده خواهد شد. انشالله در روز آینده روز پرباری را برای دوستان رقم بزنیم

مطلب قبلی سومین روز ورکشاپ بازرگانی بین الملل در دبی
مطلب بعدی پنجمین روز ورکشاپ بازرگانی بین الملل در دبی
Print
466 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

طراحی سایت:آدرا وب

دی ان ان