اخبار داخلی

اخبار داخلی

سومین روز ورکشاپ بازرگانی بین الملل در دبی
useradmin
/ دسته ها: اخبار داخلی

سومین روز ورکشاپ بازرگانی بین الملل در دبی

روز سوم ورکشاپ بازرگانی بین الملل در تاریخ 8 مارچ(  17اسفند ماه 1397) در دبی توسط تیم  آموزش شرکت فیوچر اسکای برگزار شد.
در ایتدای این روز از ساعت 9 هکه دوستان مقابل مرکز خرید سیتی سنتر جمع گردیده .
صرف صبحانه هندی و چای کرک در ایتدای روز انجام شد.
در ابتدا به بازار بزرگ چینی ها رفته (دراگون مارت)  و با چند شرکت چینی وارد مذاکره شده و فرایند خرید و در اوردن قیمت یک کالا با تعداد زیاد در حجم کانتینری انجام شد .
کیس هایی که خرید انجام شد شامل خرید روتختی، خرید چمن مصنوعی- خرید موتور صنعتی و ... بود که جزئیات هر کیس بررسی شد و نکات لازم در مورد هریک توضیح داده شد ،در ضمن خرید نحوه مذاکره به دوستان آموزش داده شد.
پس از دراگون مارت به سمت رسوران عربی حرکت کرده و غذای عربی سروشد،در ادامه مسیر از کشتی های تفریحی  ابره برای تنفس و گردش استفاده شد.
در ادامه از بازار قدیمی و بزرگ دبی و بازار عمده فروشان در دبی بازدید شد و در انجا یک کیس خرید برنج را بررسی کرده و جزئیات و نکات لازم شرح داده شد.
در ادامه مسیر از بازار دیدنی طلای دبی بازدید کرده و به سمت بازار صرافی های ان منطقه حرکت کردیم.
در صرافی ها با دو تا از صرافی ها وارد صحبت شده و اطلاعات ریز برای کار با صرافی ها را دریافت کرده و به یکی از شعبه های وسترن یونیون رفته و یک کیس شبیه سازی شده انتقال 5000 یورو به استرالیا را بررسی کرده و نکات آموزشی در این زمینه را بیان کردند در ادامه از بازار کلی فروشان موبایل گذر کرده و به سمت نقطه ایتدایی بازگشتیم 
انشالله در روز اینده از مناطق کارگو ویلیج و مرسی بازدید گردیده و روز پرباری را برای دوستان رقم بزنیم.

مطلب قبلی دومین روز ورکشاپ بازرگانی بین الملل در دبی
مطلب بعدی چهارمین روز ورکشاپ بازرگانی بین الملل در دبی
Print
394 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

طراحی سایت:آدرا وب

دی ان ان